Mi Media

Mi Media është hapësira ku do të gjeni intervista, reportazhe dhe materiale të tjera audio-vizuale të prodhuara nga Radio Mi

Na Kontaktoni
RUBIN – Live në Hemingway Tirana për 28 Nëntor

Ndiqni Live nga Hemingway Tirana një dj-set në Vinil me muzikë shqiptare nga Rubin Beqo. 🇦🇱 #28Nëntor #Pavarësia


View
Radio Mi – Live nga Gjirokastra me ALL IN BAND

Të dielën, qëndro me ne në kanalin e Radio Mi në Facebook, nga ku do të jemi LIVE me ALL IN BAND në Gjirokastër.NDIQENI VIDEON KËTU: https://fb.watch/1MLBKRhFrT/


View
Fellini 100 – Intervistat e Radio Mi

Radio Mi pati kënaqësinë të ishte pjesë e fushatës dhe veprimtarive kushtuar 100 vjetorit të regjisorit Italian me famë botërore Federico Fellini, kontribut të cilin e mbyllim me këto intervista që do të prezantojmë për ju në #RadioMi. Falenderojmë Istitutin Italian të Kulturës, Eridana Cano, Driant Zeneli, Gentian Koci dhe Ilir Butka për bashkëpunimin dhe […]


View
“JUG PRANË DETIT” me #RadioMi

“JUG PRANË DETIT” me #RadioMi Në datën 10 Korrik patëm mundësinë të përcillnim nga afër çeljen e ekspozitës “JUG PRANË DETIT” të artistëve Ledia Kostandini, Theo Napoloni dhe Sead Kazanxhiu në GALERiA e BREGDETiT (Radhimë – Vlorë). Kjo është intervista jonë me themeluesin e galerisë dhe kuratorin e ekspozitës Elian Stefa. Ekspozita do të qëndrojë […]


View
Radio Mi Coverage për 5 vjetorin e ART HOUSE

#RadioMiSelection and #Coverage për hapjen e aktivitetit të 5 vjetorit të ART HOUSE (Shkodër)


View
#RadioMiCoverage – Hapja e ekspozitës “Njëqindvjetori. Fellini në Botë”.

#RadioMiCoverage me @iictirana – Ekskluzivisht në COD, hapja e ekspozitës “Njëqindvjetori. Fellini në Botë”.


View
Çelja e ekspozitës [FOTO ÇASTI] nga NEPOTIK në Bazament Art Space

Çelja e ekspozitës [FOTO ÇASTI] nga NEPOTIK në Bazament Art Space


View